myWish

płatności

 Formy płatności, terminy płatności

  1. Dopuszczalne formy płatności za zamówiony towar w Sklepie obejmują:


    a) tradycyjny przelew przedpłatę na konto w formie przelewu na rachunek bankowy Sprzedawcy 70 2490 0005 0000 4530 9895 3372 ALIOR BANK w terminie 7 dni kalendarzowych od daty zakupu.
    

b) płatność elektroniczne oraz kartą za pośrednictwem systemu płatności payu.pl.
  2. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, każda wpłata na konto sklepu internetowego powinna w tytule zawierać numer zamówienia internetowego podany Kupującemu przez Sprzedawcę w e-maili potwierdzającym przyjęcie zamówienia do realizacji, w celu ułatwienia identyfikacji i usprawnienia obsługi.
  3. W przypadku przedpłaty na konto w formie przelewu elektronicznego za pośrednictwem Systemu Płatnosci.pl lub płatności kartą za pośrednictwem Systemu Platnosci.pl sklep rozpocznie procedurę realizacji zamówienia po otrzymaniu potwierdzenia pozytywnej autoryzacji z systemu PAYU.PL
  4. W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

  Zapisz się do Newslettera

i odkrywaj świat MY WISH oraz zdobądź 50 zł na pierwsze zakupy.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na mój adres e-mail oraz na udostępnianie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Administrator sklepu MY WISH.

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: pollityka prywatności
akceptuję