myWish

O nas

 Narzędzia do ręcznej produkcji butów.

O NAS

Jesteśmy rodzinną firmą, która zajmuje się wytwarzaniem obuwia od ponad 25 lat, w której kultywujemy tradycyjne metody produkcji. Zdobyte przez nas doświadczenie pozwala tworzyć unikatowe wzory. Pasja syna oraz wiedza ojca zaowocowały stworzeniem innowacyjnej marki MY WISH.

MARKA MY WISH

MY WISH jest to zupełnie nowy koncept, który ceni sobie styl, jakość oraz tradycje rzemiosła. Jest świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą się wyróżnić i wyrazić swoją osobowość. Oprócz gotowych modeli możesz również zaprojektować własne niepowtarzalne obuwie na każdą okazję.
Wkładki z logo mywish
Naturalne materiał do produkcji obuwia.

IDEA

Obuwie tworzone przez nas jest ręcznie szyte przez polskich, doświadczonych mistrzów rzemiosła dlatego każda para butów jest wyjątkowa, ma swoją historię i jest dopasowana do wymagań klienta. Szyte przez nas obuwie produkujemy z najwyższej jakości materiałów, głównie skór naturalnych, co wpływa na komfort użytkowania. W naszej pracy przykładamy wielką wagę do połączenia wygody ze stylem oraz jakością wykonania obuwia.

 Nikt nie zna lepiej Ciebie niż Ty sama, a za pomocą naszego kreatora możesz zbudować swój niepowtarzalny styl.
 MY WISH pozwala stworzyć spersonalizowane obuwie, gdzie wybierasz model, kolor, rodzaj skóry, dodatki czy nawet grawer lub haft (np. swojego imienia) – to wszystko zmienia zwykłego buta w dzieło sztuki.
Krótko mówiąc, buty to nasza pasja

MY WISH OKIEM KAMERY

  Zapisz się do Newslettera

i odkrywaj świat MY WISH oraz zdobądź 50 zł na pierwsze zakupy.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na mój adres e-mail oraz na udostępnianie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Administrator sklepu MY WISH.

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: pollityka prywatności
akceptuję