myWish

dostawy

Dostawa , koszt wysyłki, termin realizacji.

 1. Zamówione towary wysyłane są paczką za pośrednictwem firmy kurierskiej zawodowo trudniącej się doręczaniem przesyłek lub Pocztą Polską na adres wskazany w formularzu zamówienia. Cena usługi zawiera opakowanie .

 2. Realizowane są następujące metody dostawy:
  
- standardowa przesyłka kurierska UPS,
              -darmowa przy zakupach powyżej 200 zł,
              -zakupy poniżej 200 zł koszt kuriera UPS lub DHL 16 zł
  - pobraniowa przesyłka kurierska (nie dotyczy produktów z Kreatora)
 20 zł
  - list polecony Poczty Polskiej na terenie RP (dotyczy akcesoriów i próbek skór) 8 zł
 3. Wysyłki według regulaminu realizowane są na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz Unii Europejskiej. 

 4. Sklep MY WISH oferuję bezpłatną dostawę towaru od kwoty 200 zł przy wyborze przesyłki  (kurier UPS). 
Poniżej kwoty 200 zł brutto dostawa zakupionych produktów to 16 zł (kurier UPS). 

 5. Opłaty za przesyłki wysyłane poza teren Rzeczpospolitej Polskiej to koszt 150 zł.

 6. Towar jest wysyłany wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. Do okresu realizacji zamówienia nie wlicza się dni wolnych od pracy u Sprzedawcy (soboty, niedziele, dni ustawowo wolne od pracy).

 7. Zamówienia przyjęte do realizacji na terenie Polski będą realizowane w maksymalnie w 14 dni roboczych, a 24 dni roboczych w przypadku zamówień na terenie Unii Europejskiej, od dnia roboczego następującego po zarejestrowaniu wpływu należnej kwoty na konto 70 2490 0005 0000 4530 9895 3372 ALIOR BANK. Przez realizację rozumienie się wyprodukowanie oraz zapakowanie towaru i przekazanie go firmie kurierskiej gdzie następuję doręczenie przesyłki do klienta.

 8. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowitą lub częściową realizację złożonego zamówienia Sprzedawca skontaktuje się z Kupującym e-mailem lub telefoniczne w celu ewentualnej zmiany zamówionego towaru lub anulowania zamówienia. W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 7 dni ze strony Kupującego sklep zastrzega sobie możliwość wysyłania dostępnych pozycji w zamówieniu bądź anulowania zamówienia.

 9. Wszystkie przesyłki kurierskie są objęte ubezpieczeniem od uszkodzeń w transporcie. Ubezpieczenie wygasa z chwilą wręczenia przesyłki odbiorcy, dlatego prosimy sprawdzać przesyłkę pod kątem uszkodzeń mechanicznych jeszcze w obecności kuriera, a w razie stwierdzenia szkody, sporządzić protokół odbioru dostępny u dostawcy. Uszkodzenia ujawnione po odjeździe kuriera nie są objęte ubezpieczeniem.

  Zapisz się do Newslettera

i odkrywaj świat MY WISH oraz zdobądź 50 zł na pierwsze zakupy.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na mój adres e-mail oraz na udostępnianie i przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Administrator sklepu MY WISH.

korzystanie ze strony oznacza zgodę na pliki cookies - więcej informacji: pollityka prywatności
akceptuję